Hromadné rozesílání e-mailových zpráv

Vážení spoluobčané,

obec Meclov pro Vás připravila provoz elektronické pošty, která slouží k informování občanů doručováním zpráv o aktuálním dění v obci formou krátkých e-mailových zpráv.

Touto službou Vám obec Meclov nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v naší obci. K tomu však potřebujeme Váš souhlas a Vaší e-mailovou adresu.

Chcete dostávat včasné informace?

Po registraci Vaší e-mailové adresy do zasílací databáze, Vám bude doručen email, v němž bude odkaz na potvrzení Vaší registrace. Budou Vám přicházet informativní zprávy a krizová hlášení ve formě e-mailové zprávy.

Jak se zaregistrovat?

Stačí zadat adresu Vašeho e-mailu do formuláře na stránkách obce Meclov (www.obecmeclov.cz) a do dalšího řádku opsat bezpečnostní kód. POkliknutí na tlačítko Odeslat Vám bude doručen email, v němž bude odkaz na potvrzení Vaší registrace, klikněte na něj. Registrace je hotová.

Jak se odregistrovat?

Tuto službu můžete kdykoliv zrušit. Chcete-li Vaší e-mailovou adresu odebrat z odběru e-mailových zpráv, klikněte na odkaz, který najdete na konci každého informativního emailu z obce Meclov.

Pokud Vám již e-mailové zprávy od obce Meclov pomocí této služby přicházejí, registrovat se již nemusíte, přihlásili jste se k odběru již dříve.

Pravidla nakládání s osobními údaji a souhlas se zpracováním osobních údajů:

Můžete si být naprosto jisti, že s Vašimi osobními údaji nakládáme s řádnou péčí a v souladu s platnými právními předpisy vztahujícími se k nakládání a zpracování osobních údajů. Vaše osobní údaje chráníme v maximální možné míře, která odpovídá technické úrovni dostupných prostředků pro ochranu osobních dat. Některé kontakty jsme od Vás již získali v minulosti s tím, že je smíme používat za účelem poskytování informací. Svůj souhlas samozřejmě můžete kdykoliv v budoucnosti zrušit (odvolat) nebo změnit, veškeré informace a možné postupy, které v oblasti nakládání s Vašimi osobními údaji potřebujete, získáte na  zde.